×

Mohlo by Vás zajímat...

Hotely již několik let snižují cenu za ubytování v důsledku boje s dumpingovými cenami konkurence. Pokles kompenzují rozšířením sortimentu a navýšením cen doplňkových služeb a zboží. Zpoplatnění přístupu k internetu je řešení, které vám pomůže vyplnit mezeru v tržbách. Poplatek za připojení nehraje pro hosta až takovou roli, rozhodujícím faktorem je že připojení nabízíte, a že je rychlé a stabilní.
S Pay&Surf můžete poskytovat připojení k internetu pohodlně, kvalitně a zároveň získat nový zdroj příjmů. Pokud WiFi nebo LAN síť zatím nemáte, můžete využít operativního leasingu, který nabízíme svým partnerům. V takovém případě nepotřebujete žádný vstupní kapitál, o technickou realizaci a správu sítě se již postaráme.

Jak Pay&Surf funguje?

Pokud se host rozhodne připojit k internetu přes WiFi nebo kabel, zakoupí si přístupový kód a připojení si aktivuje na automatické přihlašovací stránce. Po úspěšné aktivaci může uživatel začít bez omezení používat internet. Doba a rychlost připojení jsou odstupňovány podle ceny, kterou zákazník zaplatil. Přístupové kódy můžete prodávat v hotovosti ve formě papírových kupónů, online platební kartou nebo prostřednictvím Premium SMS.


Pay&Surf | Ukázka řešení

Anketa: Jak hodnotíte nasazení a provoz placeného internetu?

a) placený internet se nám osvědčil, můžeme doporučit.
46%

b) internet nabízíme zdarma, hledáme jiné zdroje příjmů.
26%

c) připojení k internetu nenabízíme, nemáme síťovou infrastrukturu.
28%

V anketě hlasovalo 8535 lidí.