Vytvořte si vlastní nabídku tarifů a cen

TUSO Pay&Surf umožňuje vytvořit různé časové tarify a nastavit jejich ceny tak, aby byla v souladu s vaší cenovou politikou. Můžete si snadno sestavit účinnou kombinaci tarifů a vytvořit ceník, ze které si zákazník vždy vybere. Pokud již máte vytvořenou typologii svých zákazníků, realizace obchodního modelu pro placený internetový přístup pomocí Pay&Surf je velmi jednoduché. Ceny a tarify by měli být nastaveny tak, aby respektovali charakter a potřeby zákazníka, zároveň by vám měla poskytnout dostatečný příjem na pokrytí provozu a vytvoření zisku.

Nejpoužívanější tarify

Krátkodobé tarify - 60/ 30/ 15 minut

Přístup je aktivován po vložení kódu z kupónu. Po stanovené době kupón vyprší a automaticky se deaktivuje.

Tarif 24/12h non-stop

Non-stop přístup k internetu po dobu 24/12h od prvního přístupu uživatele na internet. Po vyčerpání času je uživatel automaticky odpojen ze sítě. Uživatel má možnost objednat si další tarif.

Tarif s postupným čerpáním

Přístup k internetu na celkovou dobu 5h/1h/30min s postupným čerpáním. Uživatel má možnost se v průběhu odhlásit a zase znovu přihlásit, čas kdy je uživatel odhlášen se neúčtuje. Po vyčerpání času je uživatel automaticky odpojen ze sítě.

Zvýhodněný V.I.P. tarif

Časově neomezený přístup k internetu pro vybrané uživatele. Možnost nastavení automatické deaktivace za stanovenou dobu. Deaktivovaný účet je možné znovu aktivovat.

Pay&Surf | Ukázka řešení

nabídka tarifů

Hledáte způsob financování na vybudování síťové infrastruktury?

Uvažujete o provozu WiFi sítě v celém areálu, nechcete riskovat nebo nemáte dostatek vlastních prostředků na vybudování síťové infrastruktury? Nabízíme Vám možnost operativního leasingu sítě nebo jiný způsob financování pokud využijete nabídky služeb Pay&Surf. Pro více informací nás kontakujte.