Často kladené otázky Jak úspěšně vydělávat na prodeji internetu?

Je zákazník ochoten za přístup k internetu zaplatit?

Z našich zkušeností za posledních šest let vyplývá že ano. Považujte přístup k internetu za zboží, které můžete nabídnout zákazníkům, podobě jako kávu nebo džus. V případě kávy je zákazník ochoten zaplatit 35 Kč a více. Kávu vypije během 15 minut, na internetu tráví výrazně delší dobu. V porovnání s náklady na zajištění prodeje a přípravy kávy je provoz Pay&Surf nepoměrně snadnější a výrazně levnější.

Je pro poskytování internetového přístupu nutné mít registraci, oprávnění, nebo živnost?

Na poskytování přístupu k internetu se vztahuje zákon o elektronických komunikacích, včetně souvisejících prováděcích a technických předpisů. V případě neplnění povinností poskytovatele se vystavujete riziku pokuty a sankcím. Společnost TUSO s.r.o. poskytuje služby v souladu se všemi platnými zákony a technickými normami. Pokud využíváte řešení Pay&Surf, zajistíme plnění těchto předpisů za vás a také za ně neseme odpovědnost.

Zaujala nás myšlenka zpoplatnění, ale rádi bychom nechali hostům internet alespoň částečně zdarma. Je to možné?

Ano, i to je možné. Většina hotelů využívá rozdělení sítě na placené a bezplatné zóny. Bezplatné zóny jsou zpravidla využívány k tomu, aby přilákaly hosty do míst kde hotel nabízí další služby - například do hotelové restaurace. Pro placené zóny nabízíme speciální režimy, které umožňují připojení zdarma po omezenou dobu nebo omezenou rychlostí.

Jakým způsobem je možné řešit vlastní prodej přístupových kódů?

Zde je několik možností. Máte-li v objektu recepci, je možné kódy prodávat ve formě papírových kupónů. Platbu lze uskutečnit v hotovosti v české nebo zahraniční měně, případně platební kartou. Systém Pay&Surf umožňuje také online platby pomocí karet VISA/Master Card nebo mobilní platby prostřednictvím Premium SMS. Zvolíte-li prodej kódů on-line nebo s využitím PremiumSMS, nebudete mít se zajištěním služby žádné starosti.

Pokud jste nenašli odpověď na svou otázku, neváhejte se na nás obrátit na níže uvedených kontaktech.
Členové našeho týmu Vám rádi poskytnou detailní informace.

Pay&Surf | Kontakty